PROJEKTOWANIE PODRÓŻY

Nie masz pomysłu na podróż? Nie masz czasu na przygotowania? Nie masz doświadczenia w samodzielnym organizowaniu dalekich wyjazdów? Obce kraje wydają Ci się niedostępne, a wizja samodzielnego zaplanowania takiego przedsięwzięcia Cię przeraża? Masz ograniczony czas, a chciałbyś zobaczyć jak najwięcej? Chcesz zaoszczędzić na usługach biur podróży? A może cenisz sobie komfort oraz wysoki standard? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Pomożemy Ci zaplanować całą podróż:

  • razem ustalimy miejsca, które chcesz zobaczyć,
  • znajdziemy odpowiednie do Twoich potrzeb zakwaterowanie,
  • znajdziemy najkorzystniejsze połączenia lokalne,
  • skontaktujemy się w Twoim imieniu z firmami, które świadczą turystyczne usługi lokalnie,
  • dla Ciebie wynegocjujemy najlepsze ceny.

Dostaniesz od nas rozpisany plan podroż wraz z małym przewodnikiem, potem to już od Ciebie zależy, co z nim zrobisz. W momencie dostarczenia wszystkich niezbędnych informacji nasza rola się kończy, nie odpowiadamy za przebieg wyjazdu. Jeśli nasza umowa zawiera także pomoc na miejscu, wówczas jesteśmy w kontakcie podczas całego Twojego wyjazdu. Napisz do nas i zapytaj o szczegóły.

ZREALIZOWANE WYJAZDY:

Maroko, Tajlandia, Mjanma, Indonezja, Malediwy, Seszele, Tanzania i Zanzibar, Namibia, Iran, Peru, Meksyk, Norwegia  – fiordy i zorza i wiele innych…