MAURITIUS RAJSKIE WAKACJE

MAURITIUS RAJSKIE WAKACJE

Mauritius to rajska wyspa na Oceanie Indyjskim, położona w odległości około 900 km na wschód od Madagaskaru. To miejsce, w którym możecie zapomnieć o trudach dnia codziennego, zrelaksować się na pięknych białych plażach oraz popływać w lazurowych wodach Oceanu Indyjskiego. Jednak Mauritius może nam zaoferować również średniej wysokości malownicze góry, miasteczka, w których spotkamy sympatycznych mieszkańców. Jednym słowem ten czas będzie niezapomnianą przygodą w iście luksusowych warunkach. Cały pobyt będziecie zakwaterowania w 5-gwiazdkowym hotelu/resorcie LUX* Belle Mare.

Długość wyjazdu: 12 dni / 10 noclegów
Liczba uczestników: min 2 osoby

Cena: od 8 800 PLN + bilet lotniczy

Terminy:  Ustalane indywidualnie

Warunki płatności:

  • Zaliczka w momencie zapisu: 3000 PLN
  • Reszta kwoty płatna do 30 dni przed wyjazdem
  • W momencie wpłaty zaliczki należy uiścić obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os.

MiejsceNoclegiWyżywienieTyp pokoju
5 Stars Deluxe Belle Mare10HB JUNIOR SUITE

*Cena została skalkulowana dla 1 osoby, przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby zakwaterowane w tym samym pokoju.

Dzień 1

Wylot z Polski

Dzień 2-11

Po przylocie zostaniecie odebrani z lotniska przez prywatnego kierowcę, który zawiezie was do hotelu LUX Belle Mare, gdzie spędzicie najbliższe dni.

mauri 2

W ofercie hotelu macie do wyboru dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne. Jednak to, jak spędzicie te 10 dni na rajskiej wyspie zleży tylko od Was.

mauri 3

Możliwości wypoczynku i relaksu macie wiele, przepiękna plaża z widokiem na krystaliczną lagunę, wyśmienite jedzenie serwowane w hotelowych restauracjach. Hotel mieści się w przepięknym tropikalnym ogrodzie w pobliżu sennej wioski Belle Mare na wspaniałym wschodnim wybrzeżu Mauritiusa. Niezakłócony widok na morze, piasek miękki jak mąka, błękitne wody i kokosowe palmy, kołyszące się delikatnie na wietrze oraz największy na wyspie basen. Spodziewajcie się chińskich smaków, przygotowanych w finezyjnej atmosferze, a Amari by Vineet wyznacza nowe standardy współczesnej kuchni indyjskiej.

mauri

Możecie korzystać z uwielbianej przez gości hotelowej lodziarni, rustykalnej chata z rumem i akademii piwa i koktajle w Beach Rouge - albo wyłączyć się  i poddać zabiegom o słodkim zapachu w spa LUX * Me. Bez wątpienia jest to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na wyspie.

mauri 4

Dzień 12

Powrót do Polski

 

CENA OBEJMUJE

TRANSFER TRANSFER
Prywatny transfer klimatyzowanym autem .

NOCLEGI NOCLEGI
Zakwaterowanie w 5* gwiazdkowym hotelu LUX* Belle Mare .

WYŻYWIENIE HB WYŻYWIENIE HB
śniadania i obiadokolacje

UBEZPIECZENIA UBEZPIECZENIA
KL, NNW, bagaż

CENA NIE OBEJMUJE

BILETÓW LOTNICZYCH BILETÓW LOTNICZYCH
Bilety na trasie Warszawa – Mauritius– Warszawa. Bilety aranżujemy dla klientów.

WIZY WIZY
Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni.  Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień), a ważność ich paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa będzie wynosić co najmniej 6 miesięcy.

 INNYCH ATRAKCJI FAKULTATYWNYCH INNYCH ATRAKCJI FAKULTATYWNYCH
Atrakcji nie objętych programem wycieczki.

NAPIWKÓW NAPIWKÓW
Zwyczajowych napiwków.

WSZYSTKICH INNYCH WYDATKÓW NIE ZAWARTYCH W PROGRAMIE WSZYSTKICH INNYCH WYDATKÓW NIE ZAWARTYCH W PROGRAMIE

SKŁADKI NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY SKŁADKI NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os. (zgodnie z Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)